2020 Zinciri Kırma Takvimi Tasarımları İndir

2020 Zinciri Kırma Takvimi Tasarımları İndir

Barış Özcan 2020 senesi için hazırlamış ve paylaşmış olduğu 2020 zinciri kırma takvimi indir ve paylaşılan tasarımın üzerine çalıştığımız renkli zinciri kırma takvim tasarımlarını indirebilirsiniz.

Hayattaki en değerli kaynağımız olan zaman, herkeste eşit miktarda olsa da, herkes zamanın kıymetini ve önemini kavrayabilmiş değil. Zaman ve onun bize verdiği avantajların farkında olmak bizlere kazandırabileceği o kadar çok şey varken, o verilen kıymeti de boşa harcadığımızı da bir yandan düşününce bir çoğumuzun zaman yönetiminde kendini geliştirmek isteyenlere özel ve zamanın farkında olanlar için güzel bir haberimiz var.

Zamanın kıymetini anlamak ve onu aşmak

Zamanın farkında olmakla beraber hayatımızın her anını dolu dolu yaşamaktan ziyade, onun kıymetini anlayıp bizlere verdiği boş vakti kendimizi geliştirmeye, kitap okumaya, yeni bir dil öğrenmeye, spor yapmaya harcayabilmeye, teknolojik konularda, yazılımda, programlarda, tasarımda, sanatta bir çok alanda kendimizi geliştirebilme imkanımız varken neden saatlerce bizlere bir şey kazandırmayan bilgisayar oyunları ile (e-spor hedefi yolunda olanlar hariç), günün belirli saatleri (max 2 saat) haricinde  o günün tamamını bizlere bir şey kazandırmayacak,  zaman öldürme dediğimiz, kendimizi geliştirme hedefi haricinde şeyler izleyerek, ya da bir cafede arkadaşlarımız ile olması gerekenden çok daha fazla (4-6 saat gibi) asıl arkadaşlık ilişkisindeki konulardan bağımsız gereksiz konulardan da bahsedip neden zaman kaybediyoruz diye düşünüyor musunuz bilmiyorum.

Hayatımızda ki nedenini bilmediğimiz mutsuzluğun kaynaklarından bir tanesinin ne olduğu hiç düşündünüz mü? Hayatımızda zamanın bize verdiği vakti, geleceğimize yönelik hedeflerin olmayışından kaynaklanan, hedefimiz haricinde bir amacımızın, bir düzenimizin, bir rutinin eksik olması, sosyal çevre ve beraberinde birbirinize bilgiler ve hedef katabilecek arkadaşların olmaması, kendimizi bir konuda geliştirebileceğimiz sosyal faaliyetlerin eksik olması gibi etkenlerin hayatımızda eksik olması mutsuzluğu ve beraberinde bir boşluk getirmesini nasıl aşabiliriz derseniz sizlere Barış Özcan Zinciri Kırma Takvimi serilerini İzlemenizi öneririm.

Barış Özcan Kimdir?

Barış Özcan abimizi tanıyor musunuz bilmiyorum, tanımayanlar için kendisinden biraz bahsetmek gerekirse; Barış Özcan YouTube içerik platformunda kendimizi bir çok konuda geliştirebileceğimiz ve geleceğimizi şekillendirmede yardımcı olabilecek Türkiye’de ki sınırlı sayıda kanallardan listenin en üst sırasında yer alan ve ayrıca bir erkek çocuğuna sahip mükemmel bir babadır. Kendisi YouTube kanalında kendisinin ilgi duyduğu ve hayatında da profesyonel bir şekilde yürüttü “Sanat, Tasarım, Teknoloji” alanlarında yaptığı araştırmaları, edindiği değerli bilgileri hayatında bir anlam kazandırarak şekillendirebilen, onlardan ders çıkartabilen ve kendisini o alanda geliştirebilecek yöntemi kendince geliştirebilen biridir, bu örneklerden bir tanesi de 2020 Zinciri Kırma Takvimi yöntemidir.

▶️Barış Özcan YouTube  | 🌐Barış Özcan Website: http://barisozcan.com/

2020 Zinciri Kırma Takvimi Nedir?

 

2020 Zinciri Kırma Takvimi Tasarımları İndir

2020 yılı zinciri kırma takvim tasarımları tarafımızca barış özcanın hazırlayıp paylaştığı şablon üzerinden düzenlenerek oluşturulmuştur, Tarafımızca oluşturulan 2020 zinciri kırma takvim tasarımlarını A4 kağıdına baskı olarak kullanabilirsiniz, orijinal paylaşım için videonun açıklama kısımına ulaşarak indirebilirsiniz.

Renk zevkinize uygun tasarımları farklı renklere sunarak hedeflerinizi renklendirmek istedik, yeni bir hedef ve başarı hikayenizde ufak da olsa zinciri kırma takvimi 2020 tasarımını hazırlayarak katkıda bulunmak istedik. Ücretsiz zinciri kırma 2020 takvimi indirmek için: http://bit.ly/2s96swE

2020 Zinciri Kırma takvimi afiş boyutlarında dilerseniz barış özcan store https://www.soo.cool dan temin edebilirsiniz. Barış Özcan store da tarafımızca yapılan tasarımlar olmasa da orada da güzel renkli çalışmalar mevcut göz atabilirsiniz.

Zinciri Kırma Takvimi Nasıl İndirilir?
Zinciri Kırma Takvimi Nasıl İndirilir?

Bir önceki yazımız olan 2019'da En Çok Okunan Kitaplar Listesi ve Özetleri başlıklı makalemizde 2019 en çok okunan kitaplar, 2019 en çok okunan kitaplar listesi ve 2019 yılı en çok okunan kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

4 yorum

Meraklı Takipçi  -  29 Aralık 2019 / 00:21

Tasarımı hangi uygulama üzerinden yaptınız acaba ?

Cevapla

Tasarımı Barış Özcan tarafından yapıldı, paylaştığı PDF dosyasını düzenleme işlemini diyorsanız adobe Illustrator programı üzerinden düzenleyebilirsiniz, fakat ilk başta her bir nesneyi tek tek seçip aylara göre sınıflandırmak gerekti, her ayın farklı renk olması için o beni çok uğraştırdı. diğer türlü topluca renk değiştirebilirsiniz.

Cevapla
Tasarımcı  -  3 Ocak 2020 / 15:00

Zinciri kırma takvimi tasarımları 2020 için çok hoş görünüyor, teşekkürler emeğinize sağlık, zinciri kırma takvim tasarımını photoshop üzerinden düzenleyebilir miyim? yoksa adobe illustratorden mi yapabilirim sadece? yardımcı olabilir misiniz?

Cevapla
Niburya  -  3 Ocak 2020 / 20:02

Selam, photoshop üzerinden düzenleyebilirsin tabi, ben illustrator üzerinden çalışmayı ve vektörel çalışmayı sevdiğim için kullandım,

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe