2020’de Tinder’da Neler Yaşandığı Açıklandı

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi SG6GgXY6
Google Haberlere Abone Ol

Dünyanın en tanınan arkadaşlık uygulamalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam eden Tinder, “Year in Swipe 2020” bilgilerini paylaştı …

bedava bitcoin kazan

Dünyanın en tanınan arkadaşlık uygulamalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam eden Tinder, “Year in Swipe 2020” bilgilerini paylaştı. Platform tarafından yapılan açıklamalar, Tinder kullanıcılarının 2020 yılında neler yaptıklarını ortaya koyuyor. Yaptığı basın toplantısıyla kullanıcıların 2020 yılındaki Tinder tecrübelerini anlatan şirket, epey dikkat cazibeli sonuçlara ulaşmış üzere görünüyor.

Tinder tarafından yapılan açıklamalara nazaran kullanıcılar, pandemiyle birlikte hayatımıza giren toplumsal arayı çoktan benimsemiş durumdalar. Zira kullanıcılar, pandemi sürecinde arkadaş bulmaya çalışmaktan vazgeçmediler. Hatta şirket, şubat ayına kadarki süreçte olan kullanıcı etkinliğinin, sonbahar aylarında olan etkinlikten daha düşük olduğunu söylüyor.

Kültürel tatiller ve politik bildiriler da Tinder’da kendine yer buldu

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi 0 9lJ5XYlf

Tinder’ın Year in Swipe 2020 bilgilerine nazaran kullanıcılar, bu yıl en çok da kültürel seyahatlerini platform üzerinden paylaştılar. Ayrıyeten toplumsal ve politik bildiriler da kültürel tatiller kadar popülerdi. Yetkililer, ABD’deki seçimlerin kullanıcı davranışlarını direkt etkilediğini, 2020 yılında “oy” sözü üzerinden yapılan paylaşımların ikiye katlandığını söylüyor. Tinder’a nazaran oy sözü üzerinden yapılan paylaşımlar da hiç olmadığı kadar yaratıcıydı.

Tinder yetkilileri, 2020 yılında en çok kullanılan emojileri de paylaştı. Yapılan açıklamalara nazaran kullanıcılar, hayatımızı tümüyle etkileyen pandemiyi, emojilerde de göstermeye başladılar. şundan ötürü en çok kullanılan emojilerden bir tanesi, maskeli yüzdü. Fakat en çok kullanılan emoji, omuz silkmeydi. Ayrıyeten kullanıcılar, bu yıl biyografi kısımlarında karantina sözünü çok fazla kullandılar.

İşte Tinder kullanıcılarının 2020’de en çok kullandıkları emojiler

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi 1 J6UUW4lj

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Net Tasarımları Göründü başlıklı makalemizde Acı, Galaxy S21 ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe