2020 Apple Müzik Ödülleri Kazananları Açıklandı

2020 apple muzik odulleri kazananlari aciklandi dXWmbQfU
Google Haberlere Abone Ol

Apple’ın geçtiğimiz yıllarda Spotify’a rakip olarak hizmete sunduğu çevrimiçi müzik servisi Apple Music, yayınlandığı günden bu yana hayli …

Apple’ın geçtiğimiz yıllarda Spotify’a rakip olarak hizmete sunduğu çevrimiçi müzik servisi Apple Music, yayınlandığı günden bu yana hayli tanınan hale geldi ve Apple, müzik servisinde müzikleri yer alan sanatkarları beş farklı kategoride ödüllendirmek için geçtiğimiz yıl prestijiyle “Apple Music Awards”ı (Apple Müzik Ödülleri) başlatmıştı.

Yılda bir defa düzenlenen Apple Music Ödülleri’nin geçtiğimiz yıl Steve Jobs sahnesinde gerçekleştirilen ödül merasiminin yıldızı, son yılların müzik dalındaki yükselen yıldızı Billie Eilish olmuştu. Bu yılki Apple Müzik Ödülleri’nde ise Yılın Global Sanatkarı mükafatı Lil Baby’e gitti.

2020 apple muzik odulleri kazananlari aciklandi 0 NDnK1p1r

2020 Apple Müzik Mükafatları kazananlar

  • Yılın Global Sanatkarı: Lil Baby
  • Yılın “Nefes Kesici” Sanatkarı: Megan Thee Stallion
  • Yılı Kelam Muharriri: Taylor Swift
  • Yılın En Uygun Müziği: Roddy Ricch – The Box
  • Yılın En Âlâ Albümü: Roddy Ricch – Please Excuse Me for Being Antisocial

Apple Müzik Mükafatları, Apple Music kullanıcıları için kolay bir açıklamadan fazlasını getirecek. Apple, 14 Aralık’tan itibaren Apple Music, Apple Music TV ve Apple TV uygulamalarında bir hafta boyunca Apple Müzik Mükafatlarını kutlamak için canlı performanslar, hayran aktiflikleri, röportajlar ve daha pek çok içerik yayınlayacak.

Apple Müzik Ödülleri’nde kazananlar, editöryel seçimler ile istatistikler ortasında bir istikrar oluşturularak belirleniyor. Bilhassa en güzel müzik ve en güzel albüm mükafatları, yüklü olarak Apple Music abonelerinin yıl boyunca en fazla hangi müzik ve albüme daha fazla ilgi gösterdiğine dayanıyor.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan iPhoneları Bilinçli Yavaşlatan Apple'a 113 Milyon Dolar Ceza başlıklı makalemizde Apple, Apple'ın ve Mesele hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe