18 Mart Corona Virüs Vaka Sayısı – İlk Ölüm!

18 Mart Corona Virüs Vaka Sayısı - İlk Ölüm!

18 Mart 2020 Türkiye’de güncel corona virüsü vaka sayısı açıklandı, 17 Mart günü +58 hasta ile toplamda 98 corona virüslü hastamız oldu ve sağlık bakanı ilk corona virüsü ölümünü resmi olarak açıkladı. 89 yaşında bir vatandaşımız, çin temaslı iş çevresinden kaynaklanan etkileşimle kaptığını belirten bakan, ilk vefatı açıkladı.

17 Mart 23:45 basın toplantısı özeti;

Geçtiğimiz haftalarda buluştuğumuz bir basın toplantısı oldu, o gün 90 gün boyunca corona virüse karşı direndiğimizi ifade etmiştik. yine geçtiğimiz hafta Türkiye’de ki ilk hastamızı açıkladık, üzülerek söylemek istiyorum bugün bir hastamı kaybettim, (hastamı demesinden kasıt doktor olması) 89 yaşında bir vatandaşımızı üzülerek bildirmek istiyorum ki corona virüse karşı direnişinde hayatını kaybetti, bugün ek olarak 58 corona virüs teşhisi konmuş vatandaşımız mevcut toplamda 18 mart 2020 güncel corona virüs vakası 98’dir.

Corona virüsü teşhisi konmuş hastalarımızda, corona virüsü karşı savaşlarında ilerlemelerimiz mevcut, hastalıklarında gerileme oldu ki bu bizim için iyi bir durum. Bildiğiniz gibi coronavirüs 70 yaş üzerinde ki hastalarımızda, tedaviye cevap vermeyen ve sonucu ölümle doğma oranı yüksek bir kesim olsa da elimizden geldiğince tedavi ve tedavi geliştirmeye an ve an devam ediyoruz…

Bir önceki yazımız olan Kıdem Tazminatı Nasıl Alınır Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde Kimler Kıdem Tazminatı Alabilir?, kıdem tazminatı ve kıdem tazminatı hesapla hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe