14. Finans Kongresi, 28-29 Kasım’da

14 finans kongresi 28 29 kasimda 1enzRGXk
Google Haberlere Abone Ol

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından herkesin iştirakine açık olarak düzenlenecek 14. Finans Kongresi; iştirakçilere finans …

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından herkesin iştirakine açık olarak düzenlenecek 14. Finans Kongresi; iştirakçilere finans dünyasını yakından tanıtmayı, küresel ve ulusal şirketlerin CFO’ları ve Türkiye’nin önde gelen finans uzmanlarının deneyimlerini dinleme ve birebir tanışma imkanı sağlamayı amaçlıyor.

Bu yılki teması “Ekonomik Tertip İçerisinde Yeni Bir Aktör: Koronavirüs” olan aktiflik, 28 Kasım Cumartesi ve 29 Kasım Pazar günleri 11:00’de başlayacak beşer oturumdan oluşacak ve tüm oturumlar ortası 15 dakikalık molalar olacak.

14 finans kongresi 28 29 kasimda 0 TsvqyyCi

Aktifliğin temasını da belirleyen koronavirüs pandemisi nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek 14. Finans Kongresi için ön bilet fiyatı 20 TL olarak belirlenmiş durumda. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz biletlerden elde edilecek tüm gelirler, TEGV’in eğitimde fırsat eşitliğini amaçlayan Yeni Dünya projesine bağışlanacak.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Ultrason Nedir, Nasıl Çalışır, Çeşitleri Nedir? başlıklı makalemizde Doktor, Durum ve Farklı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe