101 Yüzbir Okey Plus Android ve iOS Nasıl İndirilir?

101 Okey Plus Nasıl İndirilir

101 Yüzbir Okey Plus Android ve iOS Nasıl İndirilir?
Günlük hayat da hemen hemen hepimiz yüz bir okey oynamışlığımız ya da duymuşluğumuz vardır. Ancak bir çok zaman yüz bir okey plus oynama fırsatımız ve de uygun ortamımız olmamıştır. Peki arkadaşlar sizler hiç yüz bir okey plus oyununu sanal alem de oynamayı düşündünüz mü. Bu gün ki makalemiz de sizler için yüz bir okey plus android ve ios için 101 okey plus uygulamasının nasıl indirileceği hakkın da bilgi vereceğiz. O zaman ne duruyoruz haydi bir an önce başlayalım da sizler de bir an önce 101 okey plus android indirme yolları hakkın da bilgi sahibi olunuz.

Arkadaşlar yüz bir okey plus android uygulaması ile sizler de başka masalar da 101 okey oynayabilecek arkadaşlarınıza bire şeyler ısmarlanabilecek hatta kendi oyun masanızı bile açabileceksiniz. Yüz bir okey plus uygulamasını ister telefonunuza isterseniz de tabletin ize rahatlık ile indirebileceksiniz. Temel olarak wifi ve de 3G ile çalışmaktadır. Bu oyuna facebook hesabınızdan giriş yapabileceğiniz gibi herhangi bir hesap olmadan misafir olarak da giriş yapabilirsiniz, fakat arkadaşlarınıza hızlıca 101 okey plus oyunu içinden otomatik arkadaşlarınızı görmek istiyorsanız facebook hesabınız ile giriş yapmanızı öneririz.

101 Okey Plus
101 Okey Plus

Yüz bir okey plus oyunun temel iki amacı vardır. Birinci amaç hoş vakit geçirmek. İkinci amacı ise insanlara sosyal ağlar üzerinden sosyalleşme imkanı da vermektedir. Peki bu oyun nasıl mı indirilir ? Arkadaşlar yüz bir okey plus android uygulamasın da tek yapmanı gereken ilk olarak google play store’dan yüz bir okey plus yazmak, ya ios için 101 okey plus nasıl indirilir derseniz, appstore uygulamasına giriş yaparak arama kısmına 101 okey plus ile ulaşabilirsiniz. Ya da direk aşadağı belirttiğimiz linklerden kısaca ulaşabilirsiniz. Daha sonra indir seçeneğine basın ve oyununuzun belli bir zaman da inmesini sağlayın. Oyun indikten sonra tek yapmanı gereken facebook hesabınızdan ya da normal misafir olarak giriş yaptıktan sonra oyna seçeneğine basmaktır ve bu şekil de sizler de artık yüz bir okey plus oyununu telefonunuzdan ya da tabletin izden rahatlık ile oynayabilirsiniz.

Ayrıca yüz bir okey plus oyununu oynarken ayrıca sevdiğiniz müzikleri de arkadan dinleyebileceksiniz. Yalnız şunu unutmamalıyız ki yüz bir okey plus uygulaması wifi, 3G, 4.5G ya da edge istemektedir. Bunlar olmadan oyna giriş yapamazsınız. O zaman ne duruyorsunuz sizler de bir an önce yüz bir okey plus uygulamasına merhaba deyin.

101 Yüzbir Okey Plus Android indir

Google Play Store'dan İndir

101 Yüzbir Okey Plus iOS indir

AppStore'dan İndir

101 Yüzbir Okey Plus İletişim

zyngaturkey-support@zynga.com
699 8th Street, San Francisco. CA

Bir önceki yazımız olan Mobil Telefon HD Duvar Kağıtları 2020 - Sürekli Güncel başlıklı makalemizde mobil duvar kağıdı, mobil duvar kağıdı 4k ve mobil duvar kağıdı beşiktaş hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe