10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

10 gelisim platformu 1 2 aralikta gerceklestirilecek
Google Haberlere Abone Ol

Dokuz Eylül Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Topluluğu (DEÜ EMT) tarafından düzenlenecek olan 10. Gelişim Platformu, iki gün boyunca …

Dokuz Eylül Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Topluluğu (DEÜ EMT) tarafından düzenlenecek olan 10. Gelişim Platformu, iki gün boyunca gerçekleştirilecek workshoplar, olay tahlili müsabakaları, ferdî gelişim seminerleri ve toplumsal aktiviteler ile Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini iş dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve iki şahsî gelişim ve meslek eğitimleri sunmayı amaçlıyor.

10. Gelişim Platformu, devam etmekte olan COVID-19 pandemisi nedeniyle öteki pek çok aktiflik üzere online olarak gerçekleştirilecek. Bu yılki aktifliğin temasını ise “Pandemi Sonrası Değişen/Geliştirilen İş Modelleri ve Yeni Olağana Uyum” oluşturacak.

10 gelisim platformu 1 2 aralikta gerceklestirilecek 0 dDq3GX2r

10. Gelişim Platformu etkinliğinde pandemi sırasında sahip olduğu imkanları en yeterli formda kullanan, kriz idaresini başarılı bir formda gerçekleştiren ve kendine güvenen şirketlerin öğrenciler ile bir ortaya getirilmesi ve tecrübelerini paylaşması planlanıyor. Böylelikle profesyonelliğe hazırlanan öğrenciler, iş dünyasında gerçek ve yanlış atakların neler olduğunu daha güzel kavrayabilecekler.

1-2 Aralık tarihlerinde büsbütün online olarak gerçekleştirilecek “Doğal Seçilim” başlıklı 10. Gelişim Platformu hakkında daha fazla bilgi almak ve aktifliğe başvurmak deuemt.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Yarın Başlıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe